SYSTEMY RUSZTOWAŃ

SYSTEMY SZALUNKÓW
Szalunki ścienne
Szalunki stropowe
Szalunki tracone
Szalunki indywidualne
BEZPIECZEŃSTWO!

DYSTANSE
Dystanse plastikowe
Dystanse betonowe
Dystanse stalowe

SYSTEM ŚCIĄGÓW I KOTWIEŃ
Ściągi
Nakrętki
Łączniki
Kotwy
Przegrody wodne
Stożki
Zaciski pręta
Osprzęt DSI

SYSTEMY USZCZELNIEŃ

TECHNIKA ZBROJENIA
Rübox
FLIMU-System

SYSTEMY PRZERW ROBOCZYCH

ELEMENTY POZOSTAŁE
Transport betonu i materiałów sypkich
Płyny / oleje / osprzęt
Pozostałe

CREOPLAST


Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustannie rozwijające się potrzeby klienta. W każdej sytuacji oferujemy swoją pomoc i radę popartą wieloletnim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w budownictwie.

Tworzymy firmę z ponad dwudziestoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1981 wykonując usługi ogólnobudowlane.

Osiem lat później otworzyliśmy Biuro Handlowe, a firma przyjęła obecną nazwę: Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "AMED". W naszej ofercie znalazły się elektronarzędzia i osprzęt najlepszych marek zachodnich: Hilti, Festo, Metabo, Elektra Beckum.

W roku 1993 swoją działalność rozpoczął oddział firmy w Radomiu. Dwa lata później nawiązaliśmy współpracę z wiodącym w świecie producentem szalunków i rusztowań - koncernem Thyssen Huennebeck GmbH. Nowe możliwości skłoniły nas do otwarcia kolejnych oddziałów w Krakowie i Rzeszowie.

Szybki rozwój rynku budowlanego okazał się być koniecznością rozbudowy i reorganizacji firmy. W roku 2000 ukończona została budowa Bazy Magazynowo-sprzętowej AMED. Na powierzchni 2000m2 powstał magazyn, hala remontowo-składowa, pomieszczenia ekspozycyjne oraz biurowe.

Dwa lata później zostaliśmy uhonorowani statuetką Srebrnego Kowala i tytułem "Firma Roku 2001".

Zapotrzebowanie rynku wydawało się być mniejsze, ale coraz częściej wymagało od nas rozwiązań nietypowych. W związku z tym nie pozostaliśmy obojętni i na przełomie roku 2002/2003 wykonaliśmy pierwszą nie systemową formę szalunkową pod konkretne zastosowanie.

W kolejnych latach nawiązaliśmy współpracę z nowymi dostawcami usług i produktów, m.in. firmą DYWIDAG-Systems International, Klenk Holz AG i inne.

Obecnie oferujemy sprzedaż i dzierżawę rusztowań i szalunków. W przypadku nie typowych form architektonicznych wykonujemy indywidualne formy nie systemowe. Uzupełnieniem oferty są nowoczesne systemy ściągów i zakotwień, dystansów oraz uszczelnień. Nadal również oferujemy sprzedaż elektronarzędzi do drewna, betonu i stali. Konsekwentnie przez lata dążyliśmy do przygotowania oferty kompleksowej, opartej na nowoczesnych systemach budowlanych i skoncentrowanej na potrzebach naszych klientów. Wytrwale pracowaliśmy na sposobem obsługi otwartym na problemy naszych odbiorców, nie pozostawiając ich na żadnym etapie współpracy bez wsparcia technicznego i logistycznego. Odpowiedzi na pytanie: "Czy świadczymy usługi na wysokim poziomie?" oczekujemy już tylko od Ciebie.
informacje o firmie | kontakt | aktualności | oferta | usługi