SYSTEMY RUSZTOWAŃ

SYSTEMY SZALUNKÓW
Szalunki ścienne
Szalunki stropowe
Szalunki tracone
Szalunki indywidualne
BEZPIECZEŃSTWO!

DYSTANSE
Dystanse plastikowe
Dystanse betonowe
Dystanse stalowe

SYSTEM ŚCIĄGÓW I KOTWIEŃ
Ściągi
Nakrętki
Łączniki
Kotwy
Przegrody wodne
Stożki
Zaciski pręta
Osprzęt DSI

SYSTEMY USZCZELNIEŃ

TECHNIKA ZBROJENIA
Rübox
FLIMU-System

SYSTEMY PRZERW ROBOCZYCH

ELEMENTY POZOSTAŁE
Transport betonu i materiałów sypkich
Płyny / oleje / osprzęt
Pozostałe

CREOPLAST
NASZA OFERTA » SYSTEMY RUSZTOWAŃ


Aluminiowe rusztowania przejezdne.

We wszystkich niskopoziomowych zastosowaniach nasze rusztowania przejezdne stanowią bezpieczną platformę roboczą. Wieże przejezdne są stabilnymi ramami zmontowanymi na kółkach, które można szybko i łatwo przesuwać z miejsca na miejsce, dzięki czemu wieże te stanowią idealną propozycję dla prac tymczasowych i instalacyjnych. Nasze aluminiowe rusztowania przejezdne są dostępne w wielu różnych wersjach. Są łatwe w transporcie i wznoszeniu oraz posiadają wszelkie niezbędne cechy bezpieczeństwa.

Spełnią wszystkie oczekiwania

Aluminiowe rusztowania przejezdne możemy dostarczyć w standardowych długościach1,80 m,2,50 mi3,00 m. Dodatkowo istnieje wybór między pojedynczą (85 cm) i podwójną szerokością podestu (145 cm). Rusztowanie przejezdne 145 z dwoma znajdującymi się obok siebie podestami jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym w praktyce. Rusztowanie przejezdne 85 szczególnie nadaje się do prac w ciasnych lub zapełnionych pomieszczeniach.

Różnorodne możliwości rozbudowy

Poza wariantami podstawowymi z poszczególnych komponentów naszego systemu rusztowań przejezdnych można budować różnorodne, złożone konstrukcje. Wieże mogą być łączone ze sobą nawzajem lub

z rusztowaniami tworząc schody rusztowań lub być używane jako pomosty dostępowe swobodnie podparte.

Małe wymiary, wielkie możliwości

W przypadku szczególnie małych przestrzeni z pomocą idą nasi mali specjaliści: składane rusztowanie przejezdne i rusztowanie przejezdne mini. Składane rusztowanie przejezdne jest idealnym rozwiązaniem do prac renowacyjnych i konserwacyjnych wewnątrz obiektów. Dostarczamy je w różnych rozmiarach o wysokości platformy do ok.6,00 m, a w stanie gotowym do użycia potrzebne jest miejsce do ustawienia wielkości ok. 1,80 x0,70 m. Mechanizm składania pozwala na znaczne zmniejszenie miejsca potrzebnego do transportu i przechowywania. Rusztowanie przejezdne mini zostało zaprojektowane specjalnie do prac na małych wysokościach, a więc wszędzie tam, gdzie drabina nie jest wystarczającą platformą do pracy. Składa się tylko z jednej części i może być nastawiane na wysokości platform0,40 m,0,80 m,1,00 mlub1,25 m

Rusztowanie ścienne BOSTA 70

Odnawianie, czy nowe inwestycje, dachy czy ściany, malowanie czy okładziny elewacyjne, na zewnątrz i od wewnątrz - nasze rusztowanie elewacyjne BOSTA70 będzie zawsze dobrym rozwiązaniem. BOSTA 70 oferuje bowiem doskonałe rozwiązania do każdego zadania - szybki montaż i demontaż, całkowitą stabilność i bezpieczeństwo. BOSTA 70 to zdecydowanie najlepiej sprzedający się system rusztowaniowy naszej firmy i jeden z najlepszych w swojej klasie.

Mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych, rzemieślniczych i zajmujących się montażem rusztowań każdego dnia polega na jego niezawodności technicznej i opłacalności ekonomicznej.

Na nim można polegać

BOSTA 70 jest to rusztowanie robocze i ochronne o szerokości 70 cm, klasa obciążenia 3 wg DIN EN 12811 o dopusz-czalnym ciężarze użytkowym 200 kg/m2.

W standardowym wykonaniu BOSTA 70 posiada „ogólną homologację nadzoru budowlanego". Ten opracowany system zapewnia nieskomplikowany, szybki i prawidłowy montaż.

Zawsze pasuje

Dopasowane do praktycznych potrzeb wymiary sprawiają, że system BOSTA 70 jest wszechstronny i elastyczny. Radzi sobie w niemal każdej sytuacji - a to dzięki polom o długości od 74 do 400 cm, ramom o wysokości od 66 do 200 cm, podstawkom śrubowym wysuwanym na 90 cm i możliwości poszerzenia ramy "70" nawet do 170 cm. Poza tym z systemu BOSTA 70 i za pomocą jedynie kilku dodatkowych elementów można konstruować bezpieczne schody do rusztowań i praktyczne rusztowania przejezdne.

Wersja z aluminium

Jeżeli rusztowanie ma być szczególnie lekkie, a mimo to stabilne i bezpieczne, to w grę wchodzi system BOSTA 70 ALU. System ten cechuje się takimi samymi właściwościami, co BOSTA 70 i tak samo posiada "ogólną homologację nadzoru budowlanego".

Rusztowanie wiszące HG 180

Rusztowanie HG 180 jest rusztowaniem wspornikowym i może być zaopatrzone dodatkowo w drugi podwieszony u dołu pomost roboczy. Przy zastosowaniu elementów dodatkowych można zespolić ze sobą deskowanie ścienne i HG 180 w jedną całość dającą się przenosić za pomocą żurawia.

Duże obciążenie robocze
 
Rusztowanie wiszące HG 180 może być wykorzystywane jako rusztowanie robocze  dla obciążenia użytkowego 1,5 kN/m2 (odpowiada zgodnie z normą DIN 4420 grupie rusztowań II).
 
Uniwersalność zastosowania
 
Możliwość montowania elementów rusztowania o różnych długościach wpływa na jego dużą elastyczność przy dopasowaniu do konkretnego przypadku budowlanego.


informacje o firmie | kontakt | aktualności | oferta | usługi