RUSZTOWANIA

Ekonomiczne i bezpieczne rusztowania ramowe dla prac przy scianach, dachu oraz renowacji fasad.
Zastosowanie specjalnych rygli z rolkami umożliwia przygotowanie konstrukcji wieży przejezdnej przystosowanej do prac tymczasowych oraz instalacyjnych.


SZALUNKI ŚCIENNE

Dzięki naszym zróżnicowanym systemom szalunków ściennych możemy zapewnić ekonomiczną realizację mniejszych i średnich obiektów oraz wysoką stabilność i wytrzymałość w budownictwie inżynieryjnym, kubaturowym i mostowym.

SZALUNKI STROPOWE

Posiadamy w ofercie elastyczny i ekonomiczny system oparty na dźwigarach H20, podporach stalowych i sklejce szalunkowej. 
Dla podparcia konstrukcji na dużych wysokościach proponujemy system podpór ramowych ID 15.

Czym sie zajmujemy ?     DYSTANSE, SYSTEMY KOTWIEŃ I USZCZELNIEŃ, AKCESORIA

W naszej ofercie znajduje się również szereg elementów wykorzystywanych w budownictwie żelbetowym: dystanse, systemy ściągów oraz kotwień, uszczelnienia, systemy przerw roboczych, inne drobne akcesoria.

NAPRAWA / RENOWACJA SPRZĘTU

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, zaplecza sprzętowego oraz wykwalifikowanej ekipy oferujemy profesjonalną naprawę szalunków budowlanych oraz szybkie i ekonomiczne czyszczenie rusztowań. Każda usługa poprzedzona jest ustaleniem zakresu naprawy oraz uzgodnieniem kosztów jej przeprowadzenia.
Działamy w sektorze budowlanym od 1989 roku. Prowadzimy wynajem oraz sprzedaż systemów szalunkowych i rusztowaniowych. Różnorodność posiadanych systemów umożliwia nam przygotowanie oferty zarówno najbardziej ekonomicznej jak i jakościowej pod konkretne indywidualne zastosowanie. 

W oparciu o projekt budowlanty przygotowujemy projekt wykorzystania naszych systemów co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia Państwa pracę oraz wpływa na przejrzystość i czytelność oferty.

Zapewniamy również produkty wykorzystywane w budownictwie monolitycznym z zakresu:
 - ściągów oraz kotwień,
 - dystansów zbrojeniowych,
 - uszczelnień,
 - przerw roboczych,
 - jak również pozostałe akcesoria szalunkowe.

Główny magazyn oraz biuro projektowo-logistyczne znajduje się w Brzezinach, koło Kielce. Magazyny uzupełniające znajdziecie Państwo również w Krakowie oraz Rzeszowie. 
Adresy magazynów oraz bezpośredni kontakt:

  • AMED Kielce
ul. Komunalna 3, 26-026 Morawica-Brzeziny k/Kielc
Tel.: +48 41 301 43 00; tel. kom.: +48 601 48 08 97 

  • AMED-BUD Kraków
ul. Powstańców 127, 31-670 Kraków
Tel.: +48 12 645 60 96, tel. kom.: +48 661 939 627 

  • AMED Rzeszów
ul. Przemysłowa 13, 35-105 Rzeszów
Tel.: +48 17 864 22 54, tel. kom.: +48 661 939 623

Copyright ©2022 Grupa AMED, All Rights Reserved.